טלפונים: 03-9026049  /  051-5902439  /  054-2266683

אבישי רש מהנדס חשמל, בודק סוג 3

-

Avishai Rash BScEE & PE

בדיקת מתקני חשמל ע"י בודק מוסמך

על פי חוק החשמל, בדיקת מתקני חשמל היא בגדר חובה עבור כל מתקן חשמלי, בהתאם לאופיו ולגודלו, ע"י בודק מורשה בעל רישיון מתאים. מטרת הבדיקה הינה בדיקת נאותות הארקת המתקן, תקינות ההגנות החשמליות במתקן ותקינות ביצוע עבודת הקמת מתקן החשמלי. ללא ביצוע בדיקה זו, בעל הנכס יכול לסכן את בטיחותו ותקינותו בהיבט הכללי של מערכת החשמל במתקן.

המטרה העיקרית לביצוע בדיקות קבלה אלו הינה מילוי הדרישות החוקיות ומניעת כשלים וסכנות מהמתקן. לטובת קהל לקוחותינו אנו מוציאים אישורים לפי הצורך קיים ופס יעודי עבור כיבוי אש
או דוח בדיקה לרישוי עסקים.
משרדנו מבצע בדיקה לאירועים לפי דרישות משטרת ישראל. כמו כן מעבר לעובדה שעל פי החוק רק בודק מוסמך יכול לבצע בדיקה זו, גם הצלחת הבדיקה ובטיחותה יכולה להיות וודאית – רק אם היא נעשית על ידי איש מקצוע מוסמך לכך. 

למשרדנו יש נסיון של מעל ל 30 שנה בתחום הפיקוח, התכנון ובנוסף בדיקת מתקני חשמל , אשר יוכל לספק מענה לבעל המתקן לפי הצורך האישי שלו. למשרדנו רשיון של בודק חשמל רשמי מטעם הרשויות.

בדיקת מתקני חשמל

בתמונה : שאילתה לעוסקים בביצוע עבודות חשמל. כמו שנראה במשרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים. רשיון לאבישי רש – מהנדס ובודק חשמל לביצוע עבודות חשמל שיכולות להתבצע רק על ידי חשמלאי בודק סוג 3 .בנוסף רשיון לחשמלאי מהנדס .